A e keni ditur se Luana Vjollca ka qenë e dashura e këngëtarin të njohur nga..

  • 17 gusht 2019 - 14:45
A e keni ditur  se Luana Vjollca ka qenë e dashura e këngëtarin të njohur nga..

Moderatoria dhe këngëtarja bukuroshe Luana Vjollca para disa vitesh ka qenë në lidhje dashuri me këngëtarin e njohur nga Maqedonia Adrian Gaxha,shkruan Kosova Sot Online.

Luana asnjhëre nuk e ka mohur e as pohuar lidhjen me këngëtarin,kurse Gaxha në një emision televiziv kohë më parë kur është pyetur për Luanën ai ka thënë:

“Sa qenka zbukuruar! Më vjen mirë për suksesin e saj! Eksperiencë e veçantë, një prej dashurive të para”.

Image

(Kosova Sot Online)