Nazife dhe Merita Bunjaku - dy motrat që i japin sharm skenës

  • 17 gusht 2019 - 15:32
Nazife dhe Merita Bunjaku - dy motrat që i japin sharm skenës

Ka vite që janë në skenë, dhe me zërin e tyre të ëmbël kanë interpretuar qindra këngë, që pavarësisht vitit të lansimit, edhe më tutje pëlqehen nga publiku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për motrat e njohura Bunjaku: Nazifen dhe Meriten, të cilat në çdo skenë me sharmin e tyre shkëlqejnë.

Ne ua sjellim një fotografi, ku dy motrat kanë kënduar në një dasëm së fundmi.

Image


(Kosova Sot Online)