Ja kush është i "dashuri" i ri Baby G

  • 18 gusht 2019 - 10:50
Ja kush është i

Baby G ka pak kohë që është ndarë nga i dashuri.

 Baby G dhe Lim Hoti kanë ndarë rrugët, pak muaj pasi konfirmuan lidhjen.

Këngëtarja, në një video që ndau me ndjekësit në Instagram, u shfaq duke vallëzuar dhe tregoi se është beqare.

Së fundi, ajo postoi një video, në të cilën shfaqet duke ngrënë picë, madje dy të tilla dhe thotë se pica është i dashuri i saj.

“2 pica për mua, sepse pica është i dashuri im”, ka shkruar ajo.

 

(Kosova Sot Online)