Eneda Tarifa “harron“ burrin: Po të gjeja mashkull tjetër do ta …

  • 18 gusht 2019 - 11:23
Eneda Tarifa “harron“ burrin: Po të gjeja mashkull tjetër do ta …

Këngëtarja Eneda Tarifa ka sfiduar veten duke iu përgjigjur disa pyetjeve të sikletshme të moderators Bora Zemani në emisionin “Treshat”

Moderatorja Bora Zemani e ka pyetur Enedën nëse do martohej sërish dhe këngëtarja nuk ka nguruar të tregoj se beson akoma në martesë.

Por këngëtarja nuk ka kaluar pa u pyetur dhe për të dashurin dhe se sa kohë kalojn bashkë.

Bora Zemani: Më mire beqare?

Eneda Tarifa: No coment.

Bora Zemani: Kalon shumë kohë me të dashurin tënd?

Eneda Tarifa: Nuk është pyetje për mua akoma.

Bora Zemani: Do martoheshe prap?

codeit al
Eneda Tarifa: Ohh, ok tek e treta nuk rezistoj dot më dakort, ndoshta po, po të gjej njeriun e duhur.

Bora Zemani: Beson akoma në martesë.

Bora Zemani: Ja fal vetes tradhëtinë?

Eneda Tarifa: Jo kur diçka eshtë gabim është gabim.

Bora Zemani: As vetes, nuk tregohesh e butë me veten?

Eneda Tarifa: Absolutish po.

(Kosova Sot Online)