Nuk mund ta besoni se si është dukur Arjola Demiri para 5 viteve

  • 18 gusht 2019 - 12:47
Nuk mund ta besoni se si është dukur Arjola Demiri para 5 viteve

Arjola Demiri arriti që në pak kohë të rrëmbejë vëmendjen e shqiptarëve.

E gjithë kjo në saje të paraqitjes në serialin e mirënjohur “O Sa Mirë”, ku u shfaq me rolin e një vajze rigoroze nga Tropoja.

Por, pos jetës prej artisteje, ajo ka edhe një jetë private që herë pas here e ekspozon në rrjetet sociale.

“Xhbanja” ka publikuar së fundi një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa se është rikthyer në kohë duke publikuar një foto para pesë viteve.

“Pse nuk pyesin si ka qenë, po si je, para pesë viteve eleganca on the top”, ka shkruar Demiri në foto.

Ndryshe, ajo ka një bukuri të rrallë dhe një personalitet që pëlqehet nga publiku. Por jo vetëm kaq, ajo ka treguar edhe vetën në aktrim duke arritur të mbledh kështu një numër të madhë të fansave.

(Kosova Sot Online)