Anastasiya lë nam me bikini vetëm rrjetë në plazh

  • 18 gusht 2019 - 13:34
Anastasiya lë nam me bikini vetëm rrjetë në plazh

Ajo po e realizon një set të ri.

Bukuroshja ruse, Anastasiya Kvitko ka hedhur një video në Instastory, me të cilën ka mahnitur ndjekësit

Bukuroshja shihet se është në plazh, duke realizuar një set të ri.

Por, edhe kësaj radhe trupi dhe bikinet e saj morën vëmendje.

Anastasyia u paraqit vetëm në rrjetë dhe çdo imagjinatë mashkullore ka ‘vdekur’ karshi kësaj videoje të cilën të plotë do kemi mundësi ta shohim në vazhdim.

(Kosova Sot Online)