Aurela Gaçe publikon projektin e ri muzikor! Teksti përmban fjalë erotike

  • 19 gusht 2019 - 09:46
Aurela Gaçe publikon projektin e ri muzikor! Teksti përmban fjalë erotike

Ditën e sotme këngëtarja energjike Aurel Gaçe ka publikuar projektin më të fundit muzikor.

Kënga mban titullin “Më mbaj” dhe sigurisht që shumë shpejt do të kthehet në hit.

Në klipin e këngës Aurela shfaqet në formë si çdo herë tjetër dhe në tekstin e këngës ka disa fjalë erotike.

“Mezi pres të vijë nata të kërcej me ty prapa, trupat ndezur nga flaka”, thotë këngëtarja ndër të tjera në tekst.

“Më mbaj” është pjesë e albunit të ri të këngëtares, e cila ka treguar se do të bëjë namin me ndërthurjet e stilit të saj.

(Kosova Sot Online)