Një dasëm në horizont, këngëtari shqiptar marton vajzën

  • 19 gusht 2019 - 09:48
Një dasëm në horizont, këngëtari shqiptar marton vajzën

Vajza e madhe e këngëtarit të njohur Stefi Prifti, Maria ka vendosur që shumë shpejt t’i japë fund beqarisë.

Burime për  media bëjnë me dije se ata kanë nisur përgatitjet për ceremoninë e rëndësishme dhe deri më tani nuk është bërë publik imazhi i mashkullit që i ka vjedhur zemrën Marias.

Maria nuk është një emër i padëgjuar për publikun shqiptar, pasi ajo është bërë e njohur si soprano dhe deri më tani ka arritur disa suksese në atë fushë.

Gjithashtu ajo ka marrë pjesë edhe në disa festivale, ku ka spikatur për zërin e saj të veçantë.

Maria ka qenë pjesë edhe e “XFactor Albania1” dhe të gjithëve na habiti me performancën e saj.

(Kosova Sot Online)