Ana Kabashi pozon tamam si një loçkë e vërtetë

  • 19 gusht 2019 - 16:07
Ana Kabashi pozon tamam si një loçkë e vërtetë

Njëra prej këngëtareve më të kërkuara në diskotekat shqiptare, vazhdon të jetë edhe Ana Kabashi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E cila përveç zërit, po tërheqë vëmendje edhe me paraqitjet e saja tejet seksi, dhe veshjet e përzgjedhura me shije, si dhe në këtë fotografi, ku Anna ka pozuar tamam si një loçkë e vërtetë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on


(Kosova Sot Online)