Aktori i njohur i jep fund beqarisë! Dalin pamjet e para të dasmës

  • 19 gusht 2019 - 16:26
Aktori i njohur i jep fund beqarisë! Dalin pamjet e para të dasmës

Aktori i njohur Dwayne Johnson i ka dhënë fund beqarisë pas disa vitesh lidhje me partneten e tij Laura Hashian.

Ai ka zhvilluar një dasmë private larg mediave ditën e djeshme.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktori 47-vjeçar nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram.

Dwayne dhe Laura shfaqen të veshur me të bardha teksa pozojnë mjaft të lumtur.

Në foton e dytë ata shfaqen duke shkëmbyer një puthje pasionante dhe pamja që është pas tyre duket mbresëlënëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by therock (@therock) on

 

(Kosova Sot Online)