Për Luanen kujdeset një 'ushtri' që ajo të duket sa më bukur

  • 19 gusht 2019 - 18:57
Për Luanen kujdeset një 'ushtri' që ajo të duket sa më bukur

Në kryeqytetin e shou bizit shqiptar, gravitojnë këngëtarët e të gjitha zhanreve muzikore, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Një demostrim përmes disa fotografive, për fansat e saj na ka paraqitur edhe këngëtarja Luana Vjollca, e cila si përherë rrezaton me bukurinë e saj, e kur dhe ekipin e ka profesional, edhe mangësia më evogël nuk ikë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA ë (@luanavjollca) on

(Kosova Sot Online)