Kjo është dhurata më e mirë që Besiana mori për ditëlindje

  • 19 gusht 2019 - 22:00
Kjo është dhurata më e mirë që Besiana mori për ditëlindje

Sot për këngëtaren e njohur Besiana Mehmedi befasitë nuk kanë ndaluar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Me rastin e ditëlindjes, ajo ka pranuar qindra mesazhe urimi nga familjarët dhe miqtë e saj.

Image

Megjithatë dhurata më e mirë për të, ashtu siç e ka thënë edhe vetë, është vizita e nipit të saj Andit, të cilin ajo e do shumë, andaj e ka postuar këtë moment, derisa ka shkruar: "Dhurata më e mirë për këtë ditëlindje...Andi i hallës në Kërçovë".

(Kosova Sot Online)