Ledina Çelo tregon makinën luksoze që nget dhe nuk do ta besoni sa ka kushtuar

  • 21 gusht 2019 - 08:12
 Ledina Çelo tregon makinën luksoze që nget dhe nuk do ta besoni sa ka kushtuar

Këngëtarja e njohur shqiptare Ledina Çela kohët e fundit ka qënë në qëndër të vëmëndjes së media rozë .

Teksa ndodhej me pushime në jug të Shqipërisë këngëtarja publikoi foto me bikini, foto të cilat u komentuan gjatë. Gjithashtu Çelo njihet dhe për jetën luksoze të cilën këngëtarja nuk nguron dhe ta tregoj.

E përsa i përket luksit të këngëtares ajo së fundmi ka publikaur makinë e saj të markës luksoze Maserati.

Siç dihet kjo markë është një ndër markat italiane më të njohura dhe çmimet e saj variojnë nga 50 mijë deri tek qindra mijëra euro.

Image

(Kosova Sot Online)