Adrola Dushi bën publike lidhjen e saj me modelin e njohur

  • 21 gusht 2019 - 08:56
Adrola Dushi bën publike lidhjen e saj me modelin e njohur

Modelja e njohur Adrola Dushi është komentuar gjatë në mediat rozë jo vetëm për karrierën e saj si modele por edhe përsa i përket jetës së saj private.

E përsa i përket jetës private kishte kohë që në media flitej për lidhjen e saj me modelin të quajtur Pavllo.

Dhe ditën e djeshme me anë të një foto ku shfaqej Adrola së bashku me modelin të lumtur ka bërë më në fund publike lidhjen e saj.

‘Pavllo im’ ka shkruar Adrola në foto ku më pas kanë vërshuar komentet. 

Nga ana tjetër edhe modeli Pavllo Zevgo ka ndarë një foto me Adrolën në Instastoryn e tij.

Image
Image
Image

(Kosova Sot Online)