Djema mbani frymën: Mamaja Argjentina Ramosajt ‘çmend’ rrjetin

  • 22 gusht 2019 - 15:46
Djema mbani frymën: Mamaja Argjentina Ramosajt ‘çmend’ rrjetin

Ajo quhet Suzana Mushkolaj dhe është nëna e këngëtares së njohur Argjentina Ramosaj.

Me profesion inxhiniere, ajo ka punuar edhe si fotografe, ndërsa për momentin drejton një shkollë dizanji në Kosovë, pas rikthimit nga Holanda, ku emigroi për shumë vite dhe ku rriti fëmijët.

Suzana konsiderohet si gjyshja më seksi në trevat shqiptare, dhe jo më kot. Nëse sheh fotot e saj, Suzana mund të konkurrojë pa frikë vajzat 20-vjeçare.

(Kosova Sot Online)