Dhurata Dora më e bukur se asnjëherë, patjetër duhet ta shikoni

  • 22 gusht 2019 - 16:19
Dhurata Dora më e bukur se asnjëherë, patjetër duhet ta shikoni

Këngëtarja e hitit "Zemër" - Dhurata Dora, po vazhdon me përformancat e saja në qytetet më pikante shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Image

Por ajo që po tërheqë vëmendjen e publikut, është edhe bukuria dhe stili i Dhuratës, që dorën në zemër po shkëlqen.

Image

(Kosova Sot Online)