Gjyste Vulaj ekspozon trupin bombastik para pasqyrës

  • 26 gusht 2019 - 08:02
Gjyste Vulaj ekspozon trupin bombastik para pasqyrës

Gjyste Vulaj është një emër mjaft i njohur në skenën muzikore shqiptare, kjo për shkak se ajo është aktive me muzikë prej shumë vitesh.

Edhe pse këngëtarja tani ka mbushur 42 vite, ajo vazhdon të përflitet për format e mira trupore, dhe paraqitjet e saj publike ende ‘ngacmojnë’ fansat.

Së fundmi ajo ka publikuar pamje nga dukja e saj, përballë pasqyrës ajo ka provokuar me format e saj trupore që gjithnjë janë pëlqyer nga fansat.

(Kosova Sot Online)