Violeta Kukaj më in se Tayna e Rina, shikoni këto fotografi

  • 26 gusht 2019 - 16:24
Violeta Kukaj më in se Tayna e Rina, shikoni këto fotografi

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Violeta Kukaj, edhe pse jo aktive në skenë, sa ishte dikur, shkruan gazeta 'Kosova Sot Online'.

Ajo herë pas here për fansat e saj, poston ndonjë fotografi për të qenë sa më afër tyre.


Së fundmi, ajo ka pozuar nga hoteli në bregdetin turk ku aktualisht po i kalon pushimet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by VioletëKukaj (@violetekukaj) on


E ajo që bie në sy janë linjat dhe stili shumë in i këngëtares, që me këtë paraqitje i lë shumë prapa dy reperet e njohura Taynan e Rinen.

(Kosova Sot Online)