“Per sempre Monica”, Belluci mbetet gruaja më e bukur dhe pse 54 vjeçe

  • 30 gusht 2019 - 14:51
“Per sempre Monica”, Belluci mbetet gruaja më e bukur dhe pse 54 vjeçe

Monica Belluci është një ndër aktoret më të bukura dhe të hijshme të kinemasë italiane.

Në festivalin e 76-të të filmit, aktorja kishte zgjedhur të shfaqej me një look total të zi  duke i lënë të gjithë të befasuar. 54-vjeçarja mori vëmendjen e të gjithë duke na konfirmuar se bukuria e saj nuk di të venitet pavaëisht viteve.

Monica u shfaq vetëm pa  36 vjeçarin, Nicolas Lefebvre me të cilin besohet se ajo është e lidhur që nga viti 2017, katër vjet pas ndarjes së saj nga ish-bashkëshorti, Vincent Cassell. Aktorja konfirmoi se ishte në një lidhje dashurie në intervistën e saj me Paris Matchlast, por nuk dha asnjë detaj për  identitetin e partnerit të saj. Monica ka qenë e martuar me fotografin e modës Claudio Carlos Basso nga viti 1990 deri në 1994, dhe më pas me yllin e Matrix, Vincent Cassel nga viti 1999 deri në vitin 2015.

(Kosova Sot Online)