Ish gruaja e Robertit “ndezë” rrjetin me fotot e nxehta, ja si po duket

  • 01 shtator 2019 - 08:57
Ish gruaja e Robertit “ndezë” rrjetin me fotot e nxehta, ja si po duket

Nora Istrefi ndryshe njihet edhe si ish gruaja e Robert Berishës, apo edhe nëna e bukuroshes së vogël Renee, por para pak ditësh ata i dhan fund lidhjes së tyre.

Ani pse grua dhe nënë e një fëmije, Nora nuk nguron të plasoj herë pas here fotografi e video shumë të nxehta.

Edhe së fundmi ajo kishte bërë një mori fotografish, ku dukej shumë e “zjarrtë”. 

E me këto pamje që po i sjell Nora, lirisht mund të themi se asnjëri nga burrat e shoubizit vendor nuk e ka gruan më të “nxehtë.

(Kosova Sot Online)