‘Nxehet’ Ava Max, bën vallëzim ‘të çmendur’ në Instagram

  • 02 shtator 2019 - 12:00
‘Nxehet’ Ava Max, bën vallëzim ‘të çmendur’ në Instagram

 

Ava Max ka postuar një video ku shihet duke e shijuar një mbrëmje të bukur në Los Angeles.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare njihet për stilin e saj të veçantë.

Ajo po pëlqehet shumë nga shumë ndjekës në mbarë botën, sidomos për këngët e saj.

E derisa këngëtarja po punon për albumin e saj të parë, Ava ka postuar një video në Instagram ku shihet duke bërë lëvizje nëpër gjithë oboriin me pishinë dhe me një panoramë shumë të bukur.

Në fund të videos, Ava ‘shpërthen’ duke bërë edhe ‘twerk’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ava Max ë (@avamax) on

Këngëtarja së fundi ka publikuar këngën e saj më të re, ‘Torn’, duke ia realizuar një vidoeklip shumë artistike, ku ajo shfaqwet si një super heroinë.

(Kosova Sot Online)