Dua Lipa fotografohet e "shtrirë" në rrugë

  • 03 shtator 2019 - 13:48
Dua Lipa fotografohet e

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, me suksesin e saj  të arritur në muzikë, është një ndër emrat më të njohur në skenën muzikore në gjithë botën, shkruan “Kosova Sot Online”.

Lipa, jo vetëm që komentohet për anën e saj profesionale, por emri i saj është mjaft i përfolur për çdo lëvizje që bënë ajo në jetën e saj private.

Këngëtarja shqiptare, së fundi ka postuar një fotografi interesante në “Instagram”.

Dua, shihet se është gjysëm e shtrirë në rrugë, e veshur me rroba elegante dhe e mbuluar me stoli vezulluese. Kjo fotografi është realizuar vetëm për një kompani të veshjeve.

Mirëpo, Dua duket gjithmonë bukur me stilin dhe pamjen e veçantë që ka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

(Kosova Sot Online)