Vera ka lezet me këtë fotografi të Mihrije Brahes

  • 05 shtator 2019 - 14:48
Vera ka lezet me këtë fotografi të Mihrije Brahes

Pas një sezone të ngjeshur me dasma e ahengje familjare, edhe këngëtares së njohur Mihrije Braha i ka ardhë radha për të pushuar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E për ta bërë këtë pushim sa më madhështor, asesi nuk mund të mungonte një fotografi epike siç dinë vetë Mihrija të marrë pozë para aparatit, n'këtë rast telefonit.

Të gjithë ju që nuk e keni parë, keni rastin ta shikoni, dhe të kuptoni njëherë e mirë se Vera ka lezet me këtë fotografi të Mihrije Brahës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

(Kosova Sot Online)