Tuna po shijon në maksimun pushimet, provon aventurën më të rrezikshme

  • 06 shtator 2019 - 13:23
Tuna po shijon në maksimun pushimet, provon aventurën më të rrezikshme

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Altuna Sejdiu është duke shijuar pushimet në një vend të largët.

Këngëtarja ka udhëtuar në ishullin Mauritius, ku po shijon në maksimum pushimin dhe ka ndarë me ndjekësit imazhe nga aventurat që po kalon atje.

Në një video postuar së fundmi në Instagram, Tuna shfaqet duke u lëshuar në një litar nga një majë e lartë, si dhe duke vizituar breshkat gjigande në vendin ekzotik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

(Kosova Sot Online)