Asnjëherë nuk e kanë pranuar se janë në romancë, këngëtarja dhe futbollisti shqiptar ‘puthen’ virtualisht

  • 11 shtator 2019 - 12:54
Asnjëherë nuk e kanë pranuar se janë në romancë, këngëtarja dhe futbollisti shqiptar ‘puthen’ virtualisht

Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga prej kohësh janë në një romancë mes tyre, por ende se kanë pranuar publikisht. Foto të shkrepura nga paparacët, kanë treguar se ata janë bashkë, por mesa duket për ta bërë publike lidhjen e tyre, ende nuk ka ardhur momenti i duhur.

Për herë të parë, portieri Alban Hoxha i ka komentuar publikisht Çiljetës në një video që këngëtarja ka ndarë në rrjete sociale.

Një emoji me zemër dhe një buzëqeshje, mund ta marrim këtë si një koment romantik, pasi portieri ka qenë tepër i rezervuar në publik.

Pak ditë më parë, Çiljeta Xhilaga postoi video me kunatat e saj, dhe duket se lidhja tashmë është bërë zyrtare.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

(Kosova Sot Online)