Motra e Encës në darkë me gjoksin jashtë

  • 12 shtator 2019 - 10:56
Motra e Encës në darkë me gjoksin jashtë

Është në pushime.

E nga atje, Uindi Haxhia ka hedhur një video ku shihet se ka dal për darkë

Por, vëmendjen edhe në këtë rast e ka marrë pamja e saj.

Bukuroshja kishte veshur një bluzë veç në rrjetë dhe dukej shumë seksi.
 

Image

(Kosova Sot Online)