Publikohet videoja, puthje të nxehta mes të dashurit dhe këngëtares së njohur

  • 12 shtator 2019 - 11:29
Publikohet videoja, puthje të nxehta mes të dashurit dhe këngëtares së njohur

Në fakt, që të dy janë shumë të njohur.

Këngëtari dhe modeli kanadez Shawn Mendes ka hedhur një video në Instagram ku shihet duke bërë një skenë, mbase të pa pritur për ndjekësit.

Shawn shihet duke u puthur e lëpirë me Camila Cabello, këngëtaren e hitit botëror “Havana”.

Ata po qëndrojnë në Mexico dhe kjo video mori komente të ndryshme.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes) on



(Kosova Sot Online)