Si do reagojë Roberti? Zbulohet arsyeja e takimit mes Norës dhe Tunës, publikohet foto nga takimi

  • 14 shtator 2019 - 15:32
Si do reagojë Roberti? Zbulohet arsyeja e takimit mes Norës dhe Tunës, publikohet foto nga takimi

Pasi ka kaluar shumë kohë që nuk flasin me njëra-tjetrën, dy këngëtaret e njohura, Nora Istrefi dhe Tuna Sejdi, janë kapur mat së bashku në një lokal. Me to ishte edhe stilsti, Valdrin Sahiti me bashkëshorten e tij.

Burime për media kanë treguar se Nora ka qenë inciatore e takimit, duke e ftuar Tunën për pajtim dhe duke i kërkuar asaj bashkëpunim e mbështetje.

Thuhet se ky veprim nga ana e Norës ka ardhur si shenjë hakmarrje ndaj ish-bashkëshortit, Robert Berisha, i cili duket se ka qenë arsyeja e prishjes së marrëdhënies mes dy këngëtareve.

Kujtojmë se më herët, Nora teksa ishte e  ftuar në një emison televiziv, e shprehu hapur respektin që kishte për Tunën dhe la të kuptohet se ishte e gatshme për pajtim.

(Kosova Sot Online)