Dua Lipa më në fund takohet edhe me vjehrrën

  • 14 shtator 2019 - 17:30
Dua Lipa më në fund takohet edhe me vjehrrën

Menjëherë pas ndarjes nga Isaac Carew, këngëtarja me prejardhje shqiptare Dua Lipa u pa në krahët e Anwar Hadid.

Këtë javë, Dua Lipa u fotografua bashkë me motrat e Anwar, Bella dhe Gigi Hadid, ndërsa u bë pjesë e varrimit të gjyshes së familjes Hadid.

Tani këngëtarja e hitit “New Rules” ka takuar edhe vjehrrën e saj, Yolana Hadid.Ka qenë vet kjo e fundit e cili ka publikuar disa fotografi, ndërsa shihen të kenë qenë në shëtitje me kuaj.

“Koha për familjen”, ka shkruar Yolanda.

(Kosova Sot Online)