Elvana Gjata celebron dasmën e Jonida Vokshit. Ja pamjet e ceremonisë private në det

  • 14 shtator 2019 - 23:09
Elvana Gjata celebron dasmën e Jonida Vokshit. Ja pamjet e ceremonisë private në det

Çifti shumë i dashur për publikun, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë.

Në një ceremoni ëndrrash, buzë detit, ku nuk mungonin detajet e shumta, çifti dukeshin më të lumtur se kurrë në këtë ditë të tyren.

Çifti u celebruan nga këngëtarja Elvana Gjata, ndërsa Jonida kishte zgjedhur një fustan të ngushtë për ceremoninë e betimit, i cili i nxirrte në pah format e trupit.

(Kosova Sot Online)