Jennifer Lopez do një tjetër fëmijë, ja si përgjigjet partneri

  • 15 shtator 2019 - 11:52
Jennifer Lopez do një tjetër fëmijë, ja si përgjigjet partneri

Jennifer Lopez duket se po kërkon të zgjerojë familjen e saj të përzier me Alex Rodriguez.

Këngëtarja, aktorja dhe nëna e dy fëmijëve, 50 vjeç, u pyet kohët e fundit nga Hoda Kotb gjatë një interviste në SiriusXM nëse ajo dëshironte më shumë fëmijë, pyetje të cilës iu përgjigj, "Po".

Pas pak, Kotb, 55 vjeç, pyeti të fejuarin e legjendës MLB të yllit Hustlers , 44 vjeç, dhe priti përgjigjen e tij për mundësinë e një fëmije tjetër.

"Interesante", - bëri shaka Rodriguez, prind i dy fëmijëve - gjatë një paraqitjeje në emisionin e sotëm , duke shtuar, "Kjo mbetet për t’u zbuluar”.

(Kosova Sot Online)