A ka një muaj mjalti për Jonidën dhe Besnikun? Ja çfarë bën moderatorja 24 orë pas dasmës

  • 16 shtator 2019 - 10:22
A ka një muaj mjalti për Jonidën dhe Besnikun? Ja çfarë bën moderatorja 24 orë pas dasmës

Dy ditë më parë, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi, celebruan në martesë dashurinë e tyre. Në dasmë nuk munguan personazhe të njohur, miq të çiftit, ndër to edhe Elvana Gjata, e cil e celebroi dyshen në altar. Pas ceremonisë, pritej që çifti të nisej për muaj mjalti, por nuk ka ndodhur kështu.

Olta Gixhari ka publikuar foto, ku duket Jonida me miqtë e saj duke festuar me gota vere. Duket se angazhimet e çiftit nuk i kanë lejuar që të pushojnë pak ditë, por me siguri kjo mbetet për një moment të dytë.

(Kosova Sot Online)