Në foto pozon me rroba banje, ndërsa në pishinë Enca lahet me…

  • 16 shtator 2019 - 15:54
Në foto pozon me rroba banje, ndërsa në pishinë Enca lahet me…

Gjatë kësaj kohe, ajo ka qenë tepër aktive në “Instagram”, ku ka publikuar foto e video provokuese e seksi.

Ajo ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë, me fotot ku shfaqet me rroba banje, duke marrë kështu komplimente të ndryshme.

Ndërsa mëngjesin e sotëm, Enca është filmuar teksa bënte not në pishinë me rroba. Këngëtarja shfaqet duke notuar me pantallona të gjata dhe me pjesën e sipërme të rroba banjave, duke mos i interesuar se çfarë kritikash mund të marrë nga fansat e saj.

(Kosova Sot Online)