Tayna 'çmend' rrjetin, publikon foton vetëm në...

  • 16 shtator 2019 - 18:51
Tayna 'çmend' rrjetin, publikon foton vetëm në...

Tayna është ende duke pushuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërsa poston vazhdimisht foto hot.

Ajo është shfaqur së fundmi ulur në pishinë me një palë bikini minimaliste në ngjyrë të verdhë ndërsa pozon në mënyrë provokuese.

Këngëtarja ndodhet aktualisht në Los Angeles, ndërsa shkruan:

“Gjeni palmën në foto”, duke ju referuar një palme në cep të fotos e cila thuajse nuk bie në sy përpara Taynës.

Fotoja e këngëtares ka bërë që të shpërthejnë komentet, ku shumica e komplimentojnë Taynën, madje ka edhe nga ata që i thonë asaj se janë gati të lënë gruan dhe fëmijët për të.

Tayna provokon vazhdimisht me foto të ndryshme, ku shfaq linjat e saj perfekte, ndërsa është bërë jo pak herë objekt bisede mes fansave.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna) on

(Kosova Sot Online)