Bebe Rexha, “tërbon demat” e Instagramit

  • 16 shtator 2019 - 19:13
Bebe Rexha, “tërbon demat” e Instagramit

“Lëvizjesh bosesh,” kështu shkruan Bebe Rexha në postimin e saj më të fundit në Instagram, ku ka pozuar e veshur me një kostum të kuq.

Këngëtarja shqiptare, e cila sapo ka mbushur 30 vjeç, ka reklamuar koleksionin e ri të firmës “bebe”.

Ndërkohë që shfaqet si një “bose” e vërtetë, Bebe gjithashtu duket tepër sensuale dhe seksi.

(Kosova Sot Online)