Vildanja e parezistueshme, tepër e nxehtë në fotot e fundit

  • 16 shtator 2019 - 19:17
Vildanja e parezistueshme, tepër e nxehtë në fotot e fundit

Modelja kosovare, që jeton dhe vepron në SHBA ka publikuar disa fotografi në të cilat ajo shfaqet tepër seksi

Ajo është në pushime, madje bashkë me këngëtaren Tayna, kurse sot ka ardhur me disa foto që i ka realizuar në pishinë.

Bukuroshja kosovare nuk ka hezituar për të treguar se sa e nxehtë është.

Nuk është një gjë e re që  Vildanja paraqitet në Instagram kaq e nxehtë.

Bukuroshja ditë më parë kishte realizuar edhe një fotosesion me rroba të brendshme ku vazhdonte të paraqiste asetet e saj tepër seksi.

(Kosova Sot Online)