Rita nuk përmbahet, tregon këmbët joshëse

  • 17 shtator 2019 - 19:27
Rita nuk përmbahet, tregon këmbët joshëse

Sërish ka goditur.

Këngëtarja e njohur shqiptare, me famë ndërkombëtare, Rita Ora, sërish e  ka marrë vëmendjen e ndjekësve të saj.

E veshur shkurtë dhe provokative, ajo para një numri të madh të  ndjekësve i ka treguar këmbët joshëse.

Me këtë postim ajo ka lënë për të nenkuptuar se diçka po vjen nga Rita, "kapni lart <3  Prisni postimin tjetër për pasojat", ka shkruar ajo krahas imazheve.

Këngëtarja po qëndron aktive në rrjete sociale, ku shpeshherë poston imazhe dhe video nga më të ndryshmet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

(Kosova Sot Online)