Eni Koçi atraktive në fotosesionin e ri

  • 18 shtator 2019 - 15:34
Eni Koçi atraktive në fotosesionin e ri

Atraktive në fotografitë e reja.

Eni Koçi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në Instagram, ku erdhi shumë joshëse.

Këngëtarja kishte veshur një minifund dhe një bluzë, ndërsa mori poza tërheqëse para aparatit.

“Pjesa me e veshtire kur hedh foto eshte statusi [????]  Me jepni disa ide, cfare statusi do i shkonte ketyre dy fotove? [????] [????] ”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Eni Koçi titullohet “Bella”, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.

(Kosova Sot Online)