Arbana Osmani dhe Xhensila Myrtezaj kanë nga një mesazh të bukur për njëra - tjetrën

  • 19 shtator 2019 - 09:43
Arbana Osmani dhe Xhensila Myrtezaj kanë nga një mesazh të bukur për njëra - tjetrën

Njëra moderatore e tjera këngëtare, të dyja dhe shumë të komentuara në media, por gjithashtu edhe mikesha të mira.

Bëhet fjalë për Arbana Osmanin dhe Xhensila Myrtezajn të cilat mbrëmjen e djeshme janë takuar.

Nga ky takim, Arbana ka postuar një foto ku dy vajzat shfaqen duke buzëqeshur dhe ka shkruar një mesazh për Xhensilën.

"Sa e bukur është Xhensila", shprehet Arbana ndërsa Xhensila e ka postuar të njëjtën foto me një përgjigje për Arbanën.

"Sa e veçantë je", i shkruan Xhensila moderatores.

Image(Kosova Sot Online)