Dua Lipa pozon për ‘Vogue Spain’

  • 19 shtator 2019 - 17:25
Dua Lipa pozon për ‘Vogue Spain’

Ylli i Pop-it, Dua Lipa së fundi ka realizuar një fotosesion për revistën e famshme “Vogue Spanin”.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga ky fotosesion, ku duket mjaft tërheqëse

Ajo u shpreh se është me fat që pati rastin të pozonte për “Vogue Spain”.

Ndër të tjera, Dua pritet që të publikojë albumin e ri muzikorë, në të cilin do të ketë dhe disa projekte të reja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vogue España (@voguespain) on

(Kosova Sot Online)