Linda Halimi tregon gjoksin në video nga shtrati

  • 19 shtator 2019 - 19:03
Linda Halimi tregon gjoksin në video nga shtrati

Linda Halimi ka ekspozuar gjoksin në një video që e postoi së fundi.

Linda Halimi ka ndarë me ndjekësit një video, në të cilën u shfaq e shtrirë në shtrat.

Këngëtarja kishte veshur një bluzë të ngushtë, e cila ia theksonte format trupore, madje vuri në pah gjoksin bombastik. 

Për ndryshe, Linda së fundi ka udhëtuar për në Shqipëri, për “Këngën Magjike”, ku po kthehet pas një kohe të gjatë/

Kujtojmë se Linda Halimi është e martuar me Big D dhe bashkë kanë një vajzë, që e kanë pagëzuar Kaimana.

Image

(Kosova Sot Online)