Tayna 'çmend' rrjetin me foton e fundit

  • 19 shtator 2019 - 20:50
Tayna 'çmend' rrjetin me foton e fundit

Tayna ka pasur një verë të ngarkuar me koncerte dhe me projekte muzikore. Dhe për t’i mbushur sërish bateritë ajo ka vendosur që të udhëtojë në SHBA.

Reperja në vizitën e saj në Amerikë, po shoqërohet nga mikesha e saj modele, Vildane Zenelin, 

Tayna së fundmi ka ndarë me ndjekësit një video, të cilën e ka realizuar para pasqyrës.

Ajo ka veshur një palë pantallona të bardhë transparent, në të cilët tregon të brendshmet, ndërsa sipër kishte veshur një bluzë të shkurtër, e cila ia vinte në pah gjoksin.

Image

(Kosova Sot Online)