Flaka Krelani foto vetëm në peshqir, ja poza seksi

  • 20 shtator 2019 - 15:31
Flaka Krelani foto vetëm në peshqir, ja poza seksi

Flaka Krelani ka ‘ngacmuar’ imagjinatën e ndjekësve me imazhin e fundit.

Flaka Krelani është nga emrat më të përmendur të shoubizit kjo për shkak të postimeve provokuese që këngëtarja publikon herë pas here.

Ajo në postimin e fundit të bërë është shfaqur tejet atraktive nga dhoma e gjumit ku është shfaqur vetëm në robdishan dhe këmba e ngritur lartë të ‘ngacmon’ imagjinatën.

Përndryshe, sa i përket muzikës Flaka nuk është aq aktive si në rrjete sociale kënga e fundit e saj titullohet ‘Slay’ dhe është pritur mirë nga publiku shqiptar.

(Kosova Sot Online)