Fjolla Morina e aftë edhe në bahqe, shihet duke vjelë speca

  • 20 shtator 2019 - 18:50
Fjolla Morina e aftë edhe në bahqe, shihet duke vjelë speca

Kështu punon Fjolla Morina në bashqe!

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Fjolla Morina, është ndër femrat që rrëmben më së shumti vëmendje në mediat rozë.

Së fundi ajo e ka dëshmuar që është e zonja edhe jashtë profesionit të saj, atë e keni parë në një fermë.

Aty realizoi disa poza pranë perimeve, të cilat i publikoi në rrjetin social Instagram dhe i shoqëroi me këtë mbishkrim: “Ishte një ditë e bukur në fermë”.

(Kosova Sot  Online)