Mbështet Realin e Madridt, Demi Rose “tërbon” rrjetin me linjat e saj

  • 20 shtator 2019 - 19:37
Mbështet Realin e Madridt, Demi Rose “tërbon” rrjetin me linjat e saj

Demi Rose është ndër modelet më të suksesshme dhe më të ndjekura në rrjetet sociale. 24-vjeçarja nga Birmingami regjistron më shumë se 10 milionë fansa në “Instagram”, të cilët admirojnë bukurinë dhe hiret e saj.

Demi njihet gjithashtu për pasionin që ka për futbollin, ku në të shkuarën është shprehur se bën tifo për skuadrën e Real Madridit.

Dashuria e saj për “Los blancos” ka ardhur si rrjedhojë e preferencës së bukuroshes për lojtarin e kësaj skuadre, Hames Rodrigez.

(Kosova Sot Online)