Samanta provokon me fustanin e shkurtër

  • 20 shtator 2019 - 22:48
Samanta provokon me fustanin e shkurtër

Samanta duket ‘përvëluese’ në imazhet e reja.

Samanta Karavella ka ndarë me ndjekësit fotografi të reja në Instagram, në të cilat u shfaq atraktive.

Këngëtarja në këtë fotosesion ishte veshur me një fustan të zi, të shkurtër, në të cilin kishte vënë në pah gjoksin dhe këmbët seksi. 

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Samanta Karavella titullohet “Golosa”, ndërsa po punon për këngë të reja.

(Kosova Sot Online)