Dukja e Fjolla Morinës në dasmën e Bleros me Afronën

  • 22 shtator 2019 - 18:12
Dukja e Fjolla Morinës në dasmën e Bleros me Afronën

Shumë emra të njohur të skenës e kanë zbukuruar akoma më shumë dasmën e Blero Muharremit me Afrona Dikën.

Në një ceremoni madhështore, të shtunën mbrëma, kantautori i popullarizuar e ka kurorëzuar me martesë dashurinë me modelen dhe blogeren e njohur.

Në mesin e mysafirëve të shumtë ka qenë edhe këngëtarja Fjolla Morina, e cila i ka shpërndarë disa imazhe në rrjetet sociale, ku spikat dukja e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

“Sa i përket mbrëmjes së kaluar në martesën e Bleros dhe Afronës”, është përshkrimi i fotografisë, të cilën Fjolla e ka publikuar në Instagram.

Ajo i ka publikuar edhe disa video dhe fotografi në InstaStory, ku është shfaqur mjaft tërheqëse.

(Kosova Sot Online)