Fotografia ngacmuese e Encës, pozon nga prapa me të brendshme

  • 22 shtator 2019 - 21:09
Fotografia ngacmuese e Encës, pozon nga prapa me të brendshme

Derisa ditë më parë publikoi disa fotografi që ngacmuan imagjinatën, Enca Haxhia ka bërë një hap tutje në postimin e imazheve në rrjetet sociale.

Këngëtarja e popullarizuar numëron mbi 2.1 milionë ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku ndan fotografi që shpesh kanë në fokus ‘asetet’ e saj.

Jemi mësuar që gjatë fotosesioneve apo fotografimit të rastit, Enca rëndom vë në plan të parë pjesën e gjoksit.

Ndërsa kësaj radhe ka vendosur që përqendrimi të jetë diku tjetër, te pjesa e pasme e fizikut të saj.

E veshur me të brendshme të kuqe, këngëtarja ka pozuar nga prapa dhe fotografinë e ka shpërndarë në Instagram, ku për pak minuta, ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca) on

(Kosova Sot Online)