Rita Ora vishet me kostumin e Princit, duket mahnitëse

  • 23 shtator 2019 - 19:54
Rita Ora vishet me kostumin e Princit, duket mahnitëse

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora së fundmi është paraqitur me një kostum interesant.

Përmes një foto të publikuar në rrjetin social Instagram, Rita ka kujtuar shokun e saj muzikant, Prince, ku shihet se ka veshur kostumin e njejtë me të.

“Në nderim të artistit të shkëlqyeshëm dhe më motivues të të gjitha kohërave. Më mungon përgjithmonë”, ka shkruar Rita në postimin e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

(Kosova Sot Online)