Kim Kardashian, e veçantë në lëkurë të zezë

  • 25 shtator 2019 - 12:43
Kim Kardashian, e veçantë në lëkurë të zezë

Kardashian, është parë teksa qëndon në LA, në një palë pantollona lëkurë të zi dhe një maicë poashtu të zezë, shkruan Daily Mail.

Kardashian, ka treguar që pëlqen materialin e lëkures, kështu duke mos i penguar temperature në Kalifroninë Jugore.

Ylli, 38-vjeçar, është parë kohëve të fundit duke I kushtuar kohë vetës me sportë, duke i shfaqur çdohere kështu më bukur.
 

Image(Kosova Sot Online)